Aktuálna programová ponuka:

 

 

Plustelka

Komponenty pre príjem:

 

V prípade že vlastníte starší analógový TV prijimač CRT (Orava, OTF, OVP a pod.) so scart vstupom k príjmu balika Plustelka bude potrebne dokúpit set top box, t.j. prijímač DVB-T s integrovaným CI modulom sprostredkujúcim spracovanie digitálneho signálu + jeho odkódovanie.

Zircon

 

TV prijímač v tomto prípade slúži len ako zobrazovač. V ponuke je DVB-T prijímač Zircon T3000HD (viď obrázok + cena vyššie). tento prijímač umožňuje prijímať 11 kanálov Voľnej telky (MUX 1 až Mux 3) a 13 kanálov Plustelky z ktorých tri (ČT 1, ČT 2 a Lux) sú bezplatné.

V prípade že vlastníte novší TV prijímač (Plazma, LCD, LED) s DVB-T tunerom stačí dokúpiť iba CI modul, ktorý sa vkladá priamo do TV do PCMCIA rozhrania umiestneného vzadu, alebo na boku Vášho TV prijímača.

 

Modul Plustelka

Pozor pre spracovanie balíka Plustelky je potrebné aby bol TV prijímač Full HD a nie len HD Ready. Bližsie informácie aký TV prijímač vlastníte nájdete v manuály od Vášho TV, prípadne cez Google na internete.
Tak isto sa patrí upozorniť na to, že najlacnejšie TV kupene napríklad v TES*U nemusia korektne fungovat s CI modulom. Konkrétne veľmi zlú skúsenosť mám so značkou Blaunkp*t, ktorý bol nedavno vo vyššie spomínanom reťazci v akcii. U tohto TV prijímača trvalo zobrazenie kanála pri prepnutí z jedného kanála na druhý neuveriteľných 10-15 sekúnd pričom bežný čas do zobrazenia obrazu je do 3 sekúnd (typicky Samsu*g).

 

Predplatné a poplatky

 

Balík Plustelka obsahuje 3 bezplatné kanály, ČT 1, ČT 2 a Lux, ktoré získavate ako bonus zakúpením STB alebo CI modulu. Ostatných 10 získate za 5,99 € / mesiac pre jeden box alebo za polovičnú cenu pri aktiváci 2 zariadení na jeden zákaznícky účet, viď tu
Predplatné si samozrejme môžte objednať u nás - Slovak SAT Servis je autorizovaný partner Plustelky.