Nie je Vitamin ako Vitamin..
Pridal servisman da March 23 2015 15:17:58

V tomto článku chcem upozorniť na rôzne HW verzie vyskytujúce sa na slovenskom trhu.

 

1. je Showbox Vitamin 5000HD s originál hologram blombou SAPRO, s.r.o, ktorý pochádza priamo od dovozcu SAPRO a pre ktorý je ...


Podrobn novinky

V tomto článku chcem upozorniť na rôzne HW verzie vyskytujúce sa na slovenskom trhu.

 

1. je Showbox Vitamin 5000HD s originál hologram blombou SAPRO, s.r.o, ktorý pochádza priamo od dovozcu SAPRO a pre ktorý je prioritne určená táto uprava na enigma 2 (zatial išli prerobiť úplne všetky boxy na enigma 2)


2. je Showbox Vitamin 5000HD tiež z hologramom SAPRO ale pod ním je 1CDC - tieto najskôr dovážala oná už skrachovalá firma z Brezna najskôr zo Sapra, a potom si dala v Číne vyrobiť vlastné klony týchto boxov. Prerábka na enigmu 2 je možná, žiaľ závisí to od HW verzie dosky v prijímači, ako aj použitej Flash pamäti (staré verzie 1.0 nešli prerobiť vôbec, ver. 1.1 boli problémy)


3. je Showbox Vitamin 5000HD s firmy ABCOM, ktorý vypadá navlas rovnako, ale software a botloader v ňom je iný. Tieto boxy rozoznáte podľa hologramu ab-com na zadnom čele STB a druhej nálepky vedľa RS232 portu Tested IN EU viď priložené foto:


\"klon


Užívatelia vlastniaci tento box majú žiaľ smolu. Úprava je síce možná, ale dovozca a predajca tychto boxov t.j. firma ABCOM má takpovediac \" na saláme \" svojich zákazníkov (podstatné bolo predať a na načo nejaká podpora). S otázkami prečo tomu je tak, a nie inak prosím zaťažujte ich marketingové oddelenie.